Elektroniczne wnioski urlopowe – program online

Najlepszy system e-Urlopy na rynku! Jedyne profesjonalne rozwiązanie do obsługi elektronicznych absencji rozwijane od ponad 17 lat!

System Urlopowy obsługuje wszystkie rodzaje wniosków, nieobecności, absencji i zwolnień. Umożliwia planowanie urlopów, obsługuje dowolne części etatu, osoby niepełnosprawne i umożliwia eksport do zewnętrznch systemów kadrowych.

Elektroniczne wnioski urlopowe to komfortowy sposób sprawowania kontroli nad urlopami we wszystkich średnich oraz dużych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu pracodawca, pracownicy oraz działy HR mają pełen dostęp do wniosków i mogą w łatwy sposób kontrolować ich status. Pozwala to na znaczną automatyzację zarządzania urlopami oraz oszczędność czasu, a także papieru.

Nasz program do urlopów może być obsługiwany przez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu - jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które i Ty możesz już dziś wprowadzić w swojej firmie.

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

E-Urlopy - najlepszy na rynku elektroniczny system urlopowy

Oferowany przez Technology program do planowania urlopów pozwala na sprawną obsługę absencji i zarządzanie urlopami: ich planowanie, rejestrację oraz ewidencję, a także na wygodne tworzenie elektronicznych wniosków urlopowych. Dostęp do aplikacji urlopowej mają wszyscy pracownicy firmy, dzięki czemu wszystkie potrzebne im informacje są zawsze na wyciągnięcie ręki.

Nasz program urlopowy rozwijany jest od ponad 15 lat - zawsze żywo reagujemy na sugestie i wymagania klientów Technology. Dzięki temu możemy zaoferować jedyne w swoim rodzaju, skuteczne narzędzie do zarządzania urlopami dedykowane dla biznesu i perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Wiemy o tym, że każda firma jest wyjątkowa!

Elektroniczne wnioski urlopowe - wszystkie w jednym miejscu

Korzystając z naszego programu do zarządzania urlopami jego użytkownicy mają możliwość składania wielu rodzajów e-wniosków urlopowych, które przełożeni mogą następnie wygodnie zaakceptować online. Wśród nich znalazły się między innymi elektroniczne wnioski o urlop:

 • wypoczynkowy,
 • na żądanie,
 • wychowawczy,
 • macierzyński/ojcowski,
 • rodzicielski,
 • opiekuńczy
 • zaległy,
 • okolicznościowy,
 • bezpłatny.

W ramach programu do e-urlopów znalazły się również wnioski dotyczące:

 • nieobecności usprawiedliwionych,
 • nieobecności nieusprawiedliwionych,
 • zwolnień lekarskich,
 • odbioru nadgodzin,
 • odbioru dnia wolnego.

Łącznie proponujemy ponad 25 rodzajów różnych wniosków. Jednakże, ponieważ zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów program do urlopów można modyfikować oraz wzbogacać o dokumenty przydatne w konkretnej firmie, zgodnie z życzeniem zamawiającego.

elektroniczne wnioski urlopowe program online

Program do urlopów dopasowany do Twojej firmy

Oferowany przez nas system do rejestracji urlopów oraz Elektroniczna Ewidencja Czasu Pracy stanowią pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które pozwala na aktywne i dynamiczne zarządzanie czasem pracy oraz e-urlopami.

Dedykowane zarówno dla pracodawców, jak i pracowników, nasze programy znacząco ułatwią pracę. Wybierając programy oraz moduły systemu Luminum można stworzyć kompleksowy, funkcjonalny system dla każdej firmy, niezależnie od profilu jej działalności.

Elektroniczne wnioski urlopowe - korzyści

Zarządzanie urlopami jeszcze nigdy nie było tak proste. Elektroniczne urlopy to przejrzystość, wygoda i pełna kontrola nad istotnymi dokumentami. Nasz system pozwala między innymi na:

 • planowanie urlopów,
 • zarządzanie urlopami (składanie, akceptacja i rozliczanie wniosków, zależnie od nadanych uprawnień),
 • dowolną konfigurację obiegu dokumentów wewnątrz firmy,
 • sporządzenie i czytelną prezentację grafiku (kalendarza urlopowego),
 • sporządzanie raportów (dzięki rozbudowanemu systemowi raportowania, przydatnego szczególnie dla działu HR),
 • wewnętrzne rozliczanie lub eksport informacji do zewnętrznych programów rozliczeniowych lub HR.

Elementy programu do urlopów

W skład systemu E urlopy wchodzą następujące elementy:

Elektroniczny wniosek urlopowy

Program do tworzenia wniosków urlopowych online

Umożliwia proste i intuicyjne wypełnienie elektronicznego wniosku urlopowego, a także wgląd do informacji na temat urlopu wykorzystanego i przysługującego użytkownikowi. Osoba składająca wniosek każdorazowo otrzyma informację zwrotną dotyczącą jego statusu.

elektroniczne wnioski urlopowe program online 1
elektroniczne wnioski urlopowe program online 2 Kalendarz urlopowy

Elektroniczny kalendarz urlopów

W czytelny sposób obrazuje dni, w których pracownicy zaplanowali swój urlop, dzięki czemu pozwala na skuteczne planowanie spotkań zespołów itd. Narzędzie to pozwala na koordynację nieobecności wszystkich pracowników z uwzględnieniem działów, w których są zatrudnieni.

Harmonogram pracy, grafik pracy

Harmonogram pracy

Umożliwia oraz usprawnia tworzenie grafików pracy grupowych i indywidualnych. Pozwala także na kontrolę przepracowanego czasu i weryfikuje ewentualne przekroczenia, o których informuje użytkownika. System automatycznie nalicza nadgodziny oraz pracę w porze nocnej.

elektroniczne wnioski urlopowe program online 3
elektroniczne wnioski urlopowe program online 4 Akceptacja wniosku urlopowego

Akceptacja wniosków urlopowych

Proces dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i pozwala na optymalizację oraz przyśpieszenie akceptacji wniosków. Program wpływa na efektywniejsze zarządzanie urlopami - elektroniczne wnioski urlopowe, po akceptacji przełożonego są automatycznie przekazywane do działu HR.

Lista wniosków urlopowych

Lista wniosków urlopowych

System ten zapewnia komfortowy dostęp do wszystkich wniosków urlopowych pracowników. W repozytorium znajdują się wszystkie e urlopy, które można w wygodny sposób filtrować, aby odnaleźć potrzebne informacje. Dostępne są również szczegółowe informacje na temat statusu poszczególnych wniosków.

elektroniczne wnioski urlopowe program online 5
elektroniczne wnioski urlopowe program online 6 Dostępna ilość urlopu

Ilość urlopu

Pozwala na kontrolę i ewidencję urlopów przysługujących konkretnym pracownikom firmy. Każda z zatrudnionych osób może sprawdzić ile urlopu mu pozostało, ile nadgodzin i dni wolnych zostało odebranych, a także czy złożone przez niego elektroniczne wnioski urlopowe zostały rozpatrzone.

Dni wolne od pracy

Dni wolne od pracy

Program pozwala na dowolne ustalenie kalendarza dni wolnych od pracy w firmie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Domyślnie są to soboty, niedziele oraz święta. Funkcjonalny i prosty w obsłudze panel sterowania pozwala na wprowadzanie dowolnych zmian.

elektroniczne wnioski urlopowe program online 7
elektroniczne wnioski urlopowe program online 8 Raporty systemu urlopowego

Raporty urlopowe

Użytkownik ma możliwość tworzenia różnorodnych raportów związanych z e-urlopami. Informacje, które będą w nich zawarte można wygodnie określić przed wygenerowaniem raportu. Narzędzie to znacząco ułatwia tworzenie dokumentów zawierających wszystkie potrzebne informacje.

Szybkie i sprawne zarządzanie urlopami

Wybierając nasz program do urlopów stawiasz na pewne i skuteczne rozwiązanie. Wszystkie elektroniczne wnioski urlopowe po utworzeniu są automatycznie kierowane do akceptacji przez przełożonych. Sam system poinformuje odpowiednie osoby o pojawieniu się nowego wniosku poprzez wiadomość e-mail lub SMS.

Obieg workflow może być dowolnie konfigurowany wedle potrzeb firmy. Proces akceptacji jest nieskomplikowany, a co równie ważne wydajny i efektywny. Dzięki temu nasz elektroniczny system urlopowy stanowi skuteczne rozwiązanie online. Jest on całkowicie zgodny z polskim prawem i zgodnie z jego literą samodzielnie weryfikuje wprowadzane do systemu elektroniczne wnioski urlopowe.

Skuteczne rozwiązania dla biznesu

W ofercie Technology znajdują się najlepsze rozwiązania dla średnich i dużych firm o różnych profilach działalności. Pozwalają one na większą kontrolę oraz na sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem.

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko program do urlopów, ale również inne komfortowe i funkcjonalne rozwiązania takie jak elektroniczny obieg dokumentów. Polecamy między innymi doskonały program do delegacji, chętnie wybierany przez naszych klientów, niezwykle przydatny moduł intranet, a także pozostałe nasze systemy.