Elektroniczny obieg faktur kosztowych online

Elektroniczny obieg faktur kosztowych online

Elektroniczny obieg faktur w firmie znacząco ułatwi pracę wszystkich jej działów, a także zapobiegnie ewentualnemu zgubieniu dokumentów oraz opóźnieniom w płatnościach. Komfortowe rozwiązanie, jakim jest workflow faktur, zapewnia oferowany przez Technology System Zakupowy. Dzięki niemu możesz skutecznie wyeliminować obieg papierowych faktur w firmie oraz konieczność ręcznego zbierania akceptacji, a także usprawnić zarządzanie fakturami. Nasz system obiegu faktur z pewnością przyczyni się do zwiększenia efektywności funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Każdorazowo elektroniczny obieg faktur jest dostosowywany do indywidualnie ustalonego modelu, pasującego do potrzeb firmy. Obieg faktur kosztowych online to rozwiązanie na miarę XXI wieku, i Ty wprowadź je do swojego przedsiębiorstwa!

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

Elektroniczny obieg faktur - wygodne rozwiązanie

Czym wyróżnia się oferowany przez Technology workflow faktur? Każdy z pracowników Twojej firmy ma dostęp do Systemu Zakupowego. W przypadku, gdy pojawia się zapotrzebowanie na daną usługę lub produkt należy wprowadzić taką informację do Systemu. Polega to na wystawieniu elektronicznego dokumentu Zapotrzebowania Zakupu, za pomocą dowolnej używanej w firmie przeglądarki internetowej.
Elektroniczny obieg dokumentów naszego Systemu Zakupowego automatycznie skieruje wypełnione formularze do akceptacji przełożonych. Intuicyjny system poinformuje także odpowiednie osoby o konieczności akceptacji zapotrzebowania. Zrobi to za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. Sam proces akceptacji, podobnie jak model obiegu faktur kosztowych w firmie dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale również wygodny w użyciu.
Zaawansowany, elektroniczny obieg faktur w firmie skutecznie przyspiesza procesy akceptacji wszelkich dokumentów zakupowych i faktur. Nasz program do faktur sprawia, że obieg dokumentów jest sprawny i nie pochłania dodatkowego czasu, tak jak ma to miejsce w przypadku faktur i zapotrzebowań papierowych. Faktury elektroniczne stają się coraz popularniejsze, podobnie jak cyfrowy workflow.

 
PRASA INFORMUJE:

The Wall Street Journal: "(...) przeciętnie 6 tygodni w ciągu roku traci szef próbując odnaleźć ważne dokumenty (...)"

badania PricewaterhouseCoopers: "(...) do 50% czasu traci pracownik na odnalezienie odpowiednich danych, a tylko 5% - 15% czasu poświęca na ich przeczytanie (...)"

badania IBM: "(...) 16 000 kartek papieru w ciągu roku potrafi wydrukować jeden pracownik firmy (...)"
 
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 1

Funkcjonalny system zakupowy

Workflow faktur to rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i dla średnich przedsiębiorstw. Przekonaj się sam, jak system elektronicznej faktury może usprawnić działanie Twojej firmy! Już nigdy nie zgubisz żadnych dokumentów, a także nie narazisz się na karne odsetki. Nasz System Zakupowy to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu, które umożliwia:

  • zarządzanie zakupami wszystkich pracowników,
  • pełną kontrolę nad wydatkami,
  • eliminację kłopotliwych dokumentów papierowych,
  • wprowadzenie elektronicznego obiegu faktur w firmie.

Z nim możesz mieć pewność, że każda faktura elektroniczna zostanie w porę poprawnie rozliczona.
W zależności od nadanych im uprawnień wszyscy użytkownicy systemu mają dostęp do poszczególnych informacji:

  • pracownik - ma możliwość sprawdzenia na jakim etapie jest złożone przez niego zapotrzebowanie,
  • przełożony - ma ścisłą kontrolę nad zapotrzebowaniami podwładnych i może śledzić ich przebieg,
  • dział zakupów - posiada dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu,
  • księgowość - posiada dostęp do faktur opłaconych i oczekujących na uregulowanie,
  • kontrahenci - mają dostęp do informacji, na jakim etapie jest ich faktura i kiedy mogą oczekiwać opłaty.

Zarządzanie fakturami oraz ich workflow z naszym Systemem są znacznie prostsze, a także bardziej efektywne. Dlatego też warto wprowadzić elektroniczny obieg faktur w Twojej firmie.
System elektronicznej faktury umożliwia eksport zebranych informacji do większości programów księgowych lub płatniczych (w tym także SAP). Ponadto, System workflow generuje raporty w kwestii zapotrzebowań, kosztów, faktur oraz innych aspektów, które wchodzą w zakres raportowania, dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania firmy.

Funkcje programu

Elektroniczny obieg faktur to uniwersalne rozwiązanie, które doceniło już wiele firm. Poznaj funkcje oferowanego przez Technology Systemu Zakupowego.

Elektroniczny obieg faktur

Indywidualny model obiegu faktur w firmie

Indywidualny model obiegu faktur w firmie - nasz system elektronicznego obiegu faktur jest każdorazowo dostosowywany do indywidualnych potrzeb danej firmy. Wszystkie elementy wchodzące w jego skład są ustalane z zamawiającym.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 2
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 3 Elektroniczny obieg faktur

Budowa dokumentu zakupowego faktury elektronicznej

Budowa dokumentu zakupowego faktury elektronicznej - dokument zawiera wszelkie informacje o danym zamówieniu oraz powiązanych z nim faktur. Znacząco ułatwia nawigację oraz odnajdywanie danych na temat zamówienia.

Elektroniczny obieg faktur

Proces akceptacji faktur elektronicznych

Proces akceptacji faktur elektronicznych - wszystkie wypełnione dokumenty są kierowane do akceptacji przełożonych. Dzięki temu zagwarantowany jest sprawny przepływ informacji i wzrasta efektywność firmy.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 4
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 5 Elektroniczny obieg faktur

Akceptacja wieloosobowa faktur elektronicznych

Akceptacja wieloosobowa faktur elektronicznych - jeśli dokument wymaga akceptacji kilku osób możliwe jest wprowadzenie funkcji akceptacji wieloosobowej. Wszystkie uprawnione osoby mogą jej dokonywać niezależnie od siebie.

Elektroniczny obieg faktur

Łącznie faktur elektronicznych z umowami

Łącznie faktur elektronicznych z umowami - do dowolnego dokumentu umowy w Systemie Zakupowym można dołączyć faktury. Dzięki temu, w przypadku powtarzalnych faktur nie ma konieczności, aby każdorazowo składać zapotrzebowanie.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 6
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 7 Elektroniczny obieg faktur

Repozytorium elektronicznego obiegu faktur

Repozytorium elektronicznego obiegu faktur - pozwala na szybki i łatwy dostęp do dokumentów firmowych związanych z zakupami. Elektroniczny obieg faktur w firmie gromadzi dokumenty w jednym miejscu, a także umożliwia ich szybkie odszukanie.

Elektroniczny obieg faktur

Raporty finansowe na podstawie faktur elektronicznych

Raporty finansowe na podstawie faktur elektronicznych - moduł polecany dla firm wykonujących liczne transakcje, ponieważ umożliwia ich sprawną weryfikację. Raporty pozwalają na zoptymalizowanie procesu workflow faktur,a także usprawnić działanie firmy.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 8

Najlepsze rozwiązanie

Workflow faktur oraz faktury elektroniczne to rozwiązania dostosowane dla przedsiębiorców prowadzących biznes w XXI wieku. Wybierz nasz program do faktur, aby usprawnić funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki możliwości dostosowania poszczególnych modułów do indywidualnych potrzeb klientów sprawiliśmy, że obieg faktur kosztowych w firmie z naszym programem będzie przebiegał dokładnie tak, jak tego oczekujesz, a Ty zawsze będziesz mieć dostęp do interesujących Cię informacji.