System okresowych ocen pracowniczych - SOOP

System okresowych ocen pracowniczych - SOOP

Zależy Ci na sprawnym funkcjonowaniu Twojej firmy? Chcesz motywować swoich pracowników oraz wskazywać im obszary warte poprawy? Narzędziem, które może Ci się w tym przydać będzie nasz System ocen pracowniczych (SOOP). Umożliwia on wygodne i szybkie tworzenie formularzy ocen i premii dla pracowników, w postaci elektronicznych dokumentów. Przekonaj się jak wielkie są możliwości tego narzędzia zapoznając się z naszą ofertą. Prosta i skuteczna okresowa ewaluacja dokonań pracownika? Z nami to możliwe!

System ocen pracowniczych jako element motywacji

Narzędzie do wykonywania ocen pracowniczych przyda się w firmie, organizacji, przedsiębiorstwie, banku lub każdej innej instytucji. System oceniania pracowników jest dla osób zatrudnionych jasną informacją na temat tego co robią dobrze, a co muszą jeszcze poprawić. Z kolei przełożeni mogą zorientować się za co należy pochwalić podwładnych. Akcentując zalety pracownika oraz doceniając jego wysiłek można go zmotywować do dalszego poprawnego wykonywania swoich obowiązków. Jeśli chciałbyś zacząć motywować swoich podwładnych do jeszcze lepszej pracy z pewnością przyda Ci się oferowany przez Technology System okresowych ocen pracowniczych. Dzięki niemu ewaluacja kompetencji pracownika, jego wydajności oraz pozostałych cech będzie znacznie łatwiejsza.

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

Budowa naszego systemu okresowych ocen pracowniczych

Ocena pracownika miesięczna, roczna, półroczna? Z oferowanym Systemem ocen pracowniczych jej dokonanie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu! Dowiedz się co dostaniesz decydując się na zakup naszego systemu.

W skład SOOP wchodzą dwa główne moduły:

 • indywidualne dokumenty premiowe,
 • premie wyznaczane grupom pracowników na podstawie wartości wskaźników ogólnych (np. premia produkcyjna, sprzedażowa, zależna od wskaźników jakości, efektywności, satysfakcji klientów itd.)
.
 
system okresowych ocen pracowniczych 1
 

System oceniania pracowników, w przypadku dokumentów indywidualnych pozwala na niezależne określenie zadań i celów do realizacji dla każdego pracownika, a także wysokość premii, zależnej od konkretnych wyników. Dokument bazuje na ogólnym szablonie, dzięki czemu można go przypisać do wielu pracowników (np. całego działu lub zespołu), a następnie dowolnie zmodyfikować zadania i cele, a także przypisane premie. To bardzo wygodne rozwiązanie, stworzone dla współczesnych przedsiębiorstw nastawionych na dynamiczny rozwój oraz motywowanie pracowników.

Usprawnienie codziennej pracy

Nasz System okresowych ocen pracowniczych pozwala na weryfikację zrealizowanych zadań oraz określenie ich rezultatów. Dzięki temu możliwe jest automatyczne wyznaczenie premii dla danego pracownika. Wszystkie zadania, a także przysługujące za ich realizacje premie są uzgadniane i akceptowane pomiędzy pracownikiem, a jego przełożonym za pomocą elektronicznego dokumentu.

Elektroniczny obieg dokumentów usprawnia wszystkie procesy związane z okresową oceną pracowników, a także zapewnia dostęp do potrzebnych dokumentów zawsze i wszędzie - bez konieczności przeglądania stosów papierowych ankiet i arkuszy. Elektroniczny okresowy system oceny pracowników będzie stanowił spore ułatwienie dla działu HR.

System ocen pracowniczych to wspaniałe rozwiązanie dla Twojej firmy

Zastanawiasz się jak działa nasz System ocen pracowniczych? W przypadku premii ogólnych dokumenty premiowe tworzone są dla określonej grupy pracowników (np. dla danego działy) na podstawie wyznaczonych celów i osiągniętych w firmie rezultatów. Istnieje także możliwość generowania premii zaległych np. jeśli jakieś wskaźniki są osiągane narastająco (w ujęciu rocznym).
 
system okresowych ocen pracowniczych 1


Dokumenty premiowe można podzielić na dowolne typy używane w firmie np.:

 • finansowy,
 • indywidualny,
 • sprzedażowy,
 • produkcyjny,
 • uznaniowy.
 
system okresowych ocen pracowniczych 3
 

Istnieje również możliwość przypisania ich do dowolnych okresów rozliczeniowych - miesięcznych, kwartalnych, rocznych itd.

Wypełnienie dokumentu jest niezwykle proste, a jego obieg po firmie przebiega szybko i sprawnie. Ten sposób motywacji pracowników sprawdzi się zarówno w dużych, średnich, jak i małych firmach. Papierowe ankiety i arkusze odchodzą do lamusa, teraz i Ty możesz postawić na nowoczesne rozwiązanie.

Jakie mogą być kryteria oceny pracownika

Oferowany przez Technology System ocen pracowniczych jest uniwersalny i na etapie wdrażania może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Zapomnij o zwyczajnych papierowych ankietach, arkuszach i kartach, postaw na rozwiązania godne XXI wieku! Co może wchodzić w skład kryteriów okresowej oceny pracowników?

 • Ambicja i inicjatywa.
 • Stosunek do innych pracowników i przełożonych.
 • Produktywność i efekty pracy.
 • Czas produkcji określonych elementów (dla pracowników działu produkcji).
 • Wskaźniki jakościowe (dla pracowników działu produkcji).
 • Ilość pozyskanych klientów (dla pracowników działu sprzedaży).
 • Kwoty sprzedanych produktów lub usług (dla pracowników działu sprzedaży).


Nasz System okresowej oceny pracowników pomoże Ci przeprowadzić ewaluację sprawnie oraz według dowolnie przez Ciebie wybranych kryteriów. Oceny roczne, półroczne, miesięczne - każdą z nich przeprowadzisz bez problemu.

Jakie funkcje realizuje system oceny pracowników?

Nasz system ocen okresowych pracowników (SOOP) dla firm, organizacji, przedsiębiorstw, banków oraz innych podmiotów posiada następujące funkcje:

 • tworzenie dokumentów ocen i premii różnego typu,
 • komunikacja między pracownikiem a osobą akceptującą dokument premii w dowolnych wariantach obiegu dokumentu,
 • tworzenie dowolnych typów szablonów dokumentów, które będą wykorzystywane w firmie,
 • definiowanie zadań, progów, wskaźników, grup, dzięki którym będą tworzone konkretne, dostosowane do potrzeb firmy dokumenty premii,
 • tworzenie charakterystycznych dla firmy okresów rozliczeniowych, do których będą przypisane dokumenty premii,
 • eksport wyznaczonych premii do zewnętrznego programu finansowego,
 • raporty dotyczące premii, dokumentów premiowych i ich statusów,
 • powiadomienia e-mail o zdarzeniach dotyczących dokumentów premiowych,
 • repozytorium dokumentów premii.


System ocen pracowniczych online to najlepsze narzędzie jakie możesz wybrać! Skontaktuj się z nami już dziś i wprowadź je do swojej firmy.

 

Więcej informacji