Program do rozliczania delegacji (e-delegacje)

Program do rozliczania delegacji (e-delegacje)

Program e-delegacje od Technology to specjalistyczne narzędzie dedykowane dla średnich i dużych firm oraz przedsiębiorstw. Pozwala on na wygodną i nieskomplikowaną obsługę delegacji wszystkich pracowników firmy.

Za pomocą oferowanego programu do rozliczania delegacji możliwe jest tworzenie przejrzystych dokumentów elektronicznych przydatnych w rozliczaniu kosztów podróży służbowych krajowych i zagranicznych.

Wyjątkowy program do rozliczania delegacji

E-delegacje to sposób sprawnej i kompleksowej obsługi wszelkich dokumentów związanych z wyjazdami służbowymi, takimi jak:

 • polecenie wyjazdu,
 • rozliczenie delegacji,
 • dekretacje

Nasz program do delegacji ma przyjazny interfejs, usprawnia pracę poprzez elektroniczny obieg dokumentów firmowych, a także pozwala na dostęp do nich online. Jest to rozwiązanie stworzone specjalnie dla biznesu z myślą o tym, aby ułatwić pracę różnych działów firmy.

Ponadto, ponieważ wiemy o tym, że każdy z naszych klientów jest inny, nasze programy mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

E-delegacje - najwyższy komfort

Nasz program do rozliczania delegacji jest prosty w obsłudze i niezwykle intuicyjny, dzięki czemu sprawia, że rozliczenie podróży służbowej nie stanowi najmniejszego problemu. Pracownik może wypełnić elektroniczny wniosek, który następnie automatycznie zostanie przesłany do akceptacji przełożonego.
 

System powiadomi o tym fakcie e-mailem lub wiadomością SMS, dzięki czemu żaden wniosek nie zostanie pominięty lub zapomniany, co korzystnie wpłynie na szybsze rozliczenie delegacji. Dodatkowo, zgodnie z nadanymi uprawnieniami, użytkownicy mogą śledzić status elektronicznego dokumentu, edytować je, archiwizować bądź usuwać.

Co wchodzi w skład programu e-delegacje

Częściami składowymi oferowanego przez nas programu do delegacji są:
 

Elektroniczny wniosek urlopowy

Elektroniczne polecenie wyjazdu delegacji

Z jego pomocą można w prosty sposób stworzyć e-dokument zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat planowanej delegacji, a następnie przesłać go do przełożonych i działu HR.

Zakres danych, które znajdą się w dokumencie można dowolnie dostosować do potrzeb firmy.

program do rozliczania delegacji 1
program do rozliczania delegacji 2 Kalendarz urlopowy

Moduł rozliczania delegacji

Który pozwala na wygodne i szybkie, automatyczne rozliczanie delegacji. Jego dodatkową zaletę stanowi możliwość dołączenia dodatkowych dokumentów, takich jak skany faktur, rachunków itp.

Dzięki temu modułowi możliwa jest ewidencja wszystkich kosztów poniesionych w związku z wyjazdem służbowym.

Harmonogram pracy, grafik pracy

Dekretacja i księgowanie wydatków delegacji

Usprawnia obieg dokumentów związanych z podróżą służbową, dzięki czemu pozwala na zaoszczędzenie czasu pracowników, szczególnie w dziale księgowości.

Aplikacja pozwala nie tylko wyliczyć wydatki delegacji, ale także następnie wyeksportować je do dowolnie wybranego systemu księgowego.

program do rozliczania delegacji 3


Każdy z powyższych elementów programu do delegacji może być dowolnie modyfikowany, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania pracowników danego przedsiębiorstwa. Zmian takich dokonujemy na etapie wdrażania systemu. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci byli w 100% zadowoleni z oferowanej im usługi.

Wygodne rozliczenie każdej delegacji

Dzięki naszemu programowi do rozliczania delegacji rozliczanie wyjazdów służbowych już nigdy więcej nie będzie stanowiło problemu. Wszystkie niezbędne dokumenty będą zawsze zebrane w jednym miejscu, a ich status będzie informował o tym, czy dany wyjazd został już rozliczony.

System E-delegacje pozwala na znaczną oszczędność czasu, między innymi pracowników działów HR oraz księgowości. Dzięki swojej uniwersalności znajdzie on zastosowanie zarówno podczas rozliczania krótkich wyjazdów do miejscowości położonych w granicach Polski, a także dłuższych podróży służbowych do innych państw.
 

Rozliczenie delegacji krajowej

Program e-delegacje jest profesjonalnym narzędziem, dzięki któremu komfortowo można wyliczyć dowolną delegację krajową, bez względu na czas jej trwania oraz cel podróży. Osoba rozliczająca wyjazd będzie miała dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, takich jak:

 • dokładny czas trwania delegacji,
 • wyznaczone zastępstwo,
 • docelowe miasto i państwo,
 • środek transportu,
 • koszty,
 • cel podróży,
 • automatycznie wyliczona dieta,
 • itd.
   

Rozliczenie delegacji zagranicznej

Rozliczenie delegacji mającej miejsce poza granicami naszego kraju, zgodnie z procedurami obowiązującymi w danej firmie, także nie będzie stanowiło problemu dzięki naszemu programowi do rozliczania e-delegacji. W systemie zawsze dostępne są wszystkie najpotrzebniejsze dane, a samo rozliczenie odbywa się automatycznie, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko popełnienia jakiegokolwiek błędu.

Jeśli zależy Ci na sprawnym i dokładnym wyliczeniu podróży służbowej Twoich pracowników wybierz program do delegacji od Technology.

Możliwości programu e-delegacje

Nasz program do rozliczania delegacji to nowoczesne rozwiązanie przygotowanie specjalnie dla biznesu i uwzględniające wszelkie potrzeby i wymagania współczesnych przedsiębiorców. Wśród głównych funkcji naszej aplikacji wymienić można:

 • możliwość składania i akceptacji poleceń wyjazdów służbowych,
 • składanie, akceptację i rozliczanie odbytych przez pracowników delegacji,
 • możliwość dostosowania liczby etapów krajowych i zagranicznych każdej podróży służbowej,
 • kompleksowe rozliczenie diet, ryczałtów oraz wszelkich kosztów delegacji,
 • możliwość wyznaczenia osoby na zastępstwo (która zyskuje na ten czas możliwość akceptacji wszystkich wniosków podwładnych zastępowanego pracownika),
 • automatyczną dekretację wydatków i kosztów delegacji w oparciu o definiowalne listy wyboru, które określają typ wydatków (np. Podróż-> Pociąg-> Bilet),
 • możliwość eksportu danych do dowolnego systemu księgowego, w określonym schemacie księgowania,
 • obsługę kodów kreskowych wydrukowanych z systemu i następnie dołączanych do dokumentów rozliczeniowych (następnie dział księgowości może automatycznie wyszukać rozliczenia w systemie, za pomocą skanera kodów kreskowych, i je zaakceptować),
 • repozytorium Poleceń wyjazdu oraz Rozliczeń delegacji,
 • możliwość wydruku dokumentów Poleceń wyjazdu i Rozliczeń delegacji.
   

Warto wybrać nasz program do delegacji, ponieważ jest on dowodem na to, że każde rozliczenie delegacji może przebiegać sprawnie i wygodnie. Szczególnie dobrze sprawdzi się on w dużych i średnich firmach i korporacjach, których pracownicy często odbywają podróże służbowe.