✆ 61 868 25 32 ✆ 801 011 097 ✉ biuro@technology.poznan.pl Wyślij zapytanie

System Delegacje

Program do rozliczania delegacji (e-delegacje)


Program do delegacji umożliwia wprowadzanie i rozliczanie przez wszystkich pracowników firmy delegacji w postaci dokumentów elektronicznych (przez dowolną przeglądarkę internetową).

Szybka i sprawna delegacja pracownicza

E-delegacje to gwarancja bardzo szybkiej i sprawnej formy obsługi dokumentów, poleceń wyjazdu oraz rozliczeń delegacji. Oferowany program do delegacji to wygodne rozwiązanie online, zarówno dla przedsiębiorstw usługowych, jak i dużych firm produkcyjnych.

Intuicyjny program do delegacji

Wypełnienie elektronicznej delegacji jest niezwykle proste, a obieg dokumentów w firmie przebiega dzięki temu bardzo sprawnie i szybko. Proces obiegu może zostać indywidualnie dostosowany do wymagań firmy. Sprawna delegacja pracownicza to jeden z ważniejszych celów działu HR.


JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ ROZWIĄZANIA
LUB SPRAWDŹ DEMO

Elektroniczny wniosek zostanie automatycznie przesłany do akceptacji przez przełożonego i opcjonalnie do osoby wybranej jako zastępca, a system powiadomi je e-mailem lub SMSem o konieczności akceptacji. Dzięki temu poprawne rozliczenie delegacji zakończy się o wiele szybciej.

Na bieżąco można również śledzić na jakim etapie w danym momencie znajduje się dokument pracownika.
 
System Delegacje Luminum

Co umożliwia program e-delegacje?

Główne funkcje aplikacji e-delegacje to:
  • składanie i akceptacja Poleceń wyjazdów służbowych,
  • składanie, akceptacja i rozliczanie odbytych delegacji,
  • dowolna liczba etapów krajowych i zagranicznych w Rozliczeniach delegacji,
  • pełne rozliczenie diet, ryczałtów i kosztów delegacji,
  • możliwość określenia zastępstwa (osoba ta będzie mogła akceptować w systemie wnioski delegacji oraz wnioski urlopowe dla podwładnych zastępowanego pracownika w trakcie trwania jego delegacji),
  • automatyczna dekretacja wydatków i kosztów delegacji w oparciu o definiowalne listy wyboru określające typ wydatku (np.: Podróż -> Pociąg -> Bilet),
  • eksport do dowolnego systemu księgowego w określonym schemacie księgowania (dekretacji),
  • obsługa kodów kreskowych (pracownicy drukują kody z systemu i naklejają je na dokumenty rozliczenia; dział księgowości automatycznie wyszukuje w systemie i akceptuje rozliczenia przy użyciu skanera kodów kreskowych),
  • repozytorium Poleceń wyjazdu oraz Rozliczeń delegacji,
  • wydruki dokumentów Poleceń wyjazdu oraz Rozliczeń delegacji.

Program do delegacji to skuteczne rozwiązanie dla biznesu, które jest dowodem na to, że rozliczenie delegacji może przebiegać szybko, sprawnie i wygodnie. Sprawdzi się ono przede wszystkim w dużych firmach i korporacjach.


Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na kolejnych stronach

  >