System Elektronicznych Wniosków Urlopowych stwarza możliwość generowania wielu raportów z wykorzystaniem szeregu opcji. Stworzone dokumenty można za pomocą jednego kliknięcia wyeksportować do formatu Excel. To innowacyjne rozwiązanie znacznie usprawnia pracę - raporty są tworzone automatycznie na podstawie danych pobranych z systemu i nie ma konieczności ich ręcznego przepisywania. Polecamy tę możliwość w szczególności średnim i dużym firmom produkcyjnym i usługowym, zatrudniającym dużą liczbę pracowników.

 
program do ewidencji urlopów pracownika
Użyte w raporcie nazwiska i dane są przykładowe i nie mają związku z rzeczywistymi osobami

Wiele typów raportów

Wszystkie główne raporty posiadają szereg dodatkowych opcji i parametrów, które można określić przed przystąpieniem do ich generowania. Dzięki temu stworzenie dokumentu zawierającego wszystkie niezbędne informacje zajmuje niewiele czasu, a Ty masz pewność, że uwzględnia on wszystko czego Ci potrzeba. Możliwe jest stworzenie raportów na temat:

  • wykorzystania urlopu wypoczynkowego i na żądanie,
  • wykorzystania opieki nad dzieckiem,
  • sumy wykorzystanego urlopu w danym okresie,
  • listy e-urlopów w danym okresie,
  • porównania urlopów planowanych i wykorzystanych w danym okresie,
  • rezerw urlopowych w danym okresie,
  • zestawienia zbiorczego urlopów w danym okresie.


Zakres danych, które mają się znaleźć w poszczególnych raportach może być dowolnie modyfikowany. Raporty systemu urlopowego to najwygodniejsze narzędzie dostępne na rynku. Oferujemy również możliwość przygotowania innych raportów niezbędnych w Twojej firmie.

Usprawnienia dla biznesu

Nasze profesjonalne systemy oraz elektroniczny obieg dokumentów są tworzone z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, właścicielach średnich i dużych firm. Ich zadaniem jest usprawnienie pracy, które pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu oraz energii pracowników. Polecamy między innymi przyjazny użytkownikowi program do planowania urlopów, który pozwala na zarządzanie urlopami wypoczynkowymi przysługującymi osobom zatrudnionym. W naszej ofercie znajdziesz również inne użyteczne systemy.