Szybka i wygodna rejestracja czasu pracy za pomocą komputera? Wypróbuj nasz program RCP online - dzięki niemu można w prosty sposób wykonać elektroniczny pomiar czasu pracy. Taka elektroniczna lista obecności może stać się sporym ułatwieniem dla średnich oraz dużych firm i przedsiębiorstw.

Technology oferuje wszystkim swoim klientom System rejestracji czasu pracy będący rozwiązaniem na miarę XXI wieku. Program do ewidencji czasu pracy to wprost rewolucyjne rozwiązanie, które doceniło już wielu klientów.

Proponowana przez nas elektroniczna ewidencja czasu pracy jest całkowicie dopasowana do polskich realiów oraz obowiązujących przepisów. Zapewnia zgodność z Kodeksem Pracy, a dodatkowo pozwala na wprowadzenie reguł specyficznych dla odbiorcy tego rozwiązania. Dzięki temu nasz elektroniczny System monitorowania i mierzenia czasu pracy pracowników online można dowolnie modyfikować, aby jak najlepiej spełniał Twoje potrzeby.

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista


Elektroniczne wnioski urlopowe to komfortowy sposób sprawowania kontroli nad urlopami we wszystkich średnich oraz dużych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu pracodawca, pracownicy oraz działy HR mają pełen dostęp do wniosków i mogą w łatwy sposób kontrolować ich status. Pozwala to na znaczną automatyzację zarządzania urlopami oraz oszczędność czasu, a także papieru.

Nasz program do urlopów może być obsługiwany przez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu - jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które i Ty możesz już dziś wprowadzić w swojej firmie.

Funkcjonalne rozwiązania dla biznesu

Program do ewidencji czasu pracy to tylko jedna z naszych propozycji. Od wielu lat tworzymy programy i systemy, które ułatwiają pracę w firmach oraz korporacjach. W związku z tym w naszej rozległej ofercie, obok programu do  pomiaru czasu pracy online, znaleźć można między innymi:

 
system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 1
 

Elektroniczne wnioski urlopowe - wszystkie w jednym miejscu

Korzystając z naszego programu do zarządzania urlopami jego użytkownicy mają możliwość składania wielu rodzajów e-wniosków urlopowych, które przełożeni mogą następnie wygodnie zaakceptować online. Wśród nich znalazły się między innymi elektroniczne wnioski o urlop:

 • Systemy workflow - które umożliwiają szybki i przejrzysty, elektroniczny obieg dokumentów w firmie i eliminują ilość tworzonych papierowych dokumentów.
 • Systemy urlopowe - pozwalające na wygodne składanie wniosków przez osoby zatrudnione, a także na ewidencję nieobecności pracowników związanych z ich dniami wolnymi. Elektroniczne wnioski urlopowe stanowią znaczące ułatwienie, zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Warto postawić na takie rozwiązanie w każdej firmie, bez względu na jej wielkość.
 • Systemy E-Delegacje - dzięki którym planowanie i rozliczanie podróży służbowych będzie proste jak nigdy dotąd. Program do delegacji pozwoli na wygodną obsługę wszystkich dokumentów związanych z wyjazdem służbowym pracownika.


Każdy z nich może zostać indywidualnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy, uwzględniając jej specyficzne potrzeby. Elektroniczna ewidencja czasu pracy w połączeniu z naszymi innymi systemami tworzy kompleksowe narzędzie do zarządzania firmą - wypróbuj je i Ty.

Dlaczego to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy?

Rejestracja czasu pracy online to nowoczesny sposób na kontrolowanie obecności, spóźnień, przepracowanych nadgodzin itd. Elektroniczna ewidencja czasu pracy oszczędza Twój czas, a także oszczędza Ci dodatkowej pracy. 

Dzięki naszym systemom możesz zapomnieć o papierowych listach obecności i konieczności ręcznego sprawdzania i obliczania ilości faktycznie przepracowanych godzin indywidualnie dla każdego pracownika. Pomiar czasu pracy z Systemem RCP online stanie się prosty jak nigdy dotąd. Jest to znaczne ułatwienie, którego nie powinno zabraknąć w żadnej nowoczesnej firmie, bez względu na profil jej działalności. 

System rejestracji czasu pracy od Technology w dobrej cenie jest najlepszą inwestycją jaką możesz poczynić.

Kompleksowy program do rejestracji czasu pracy

Nasz elektroniczny program do ewidencji czasu pracy online składa się z elementów takich jak:

 • automatyczna klasyfikacja i naliczanie nadgodzin 50%, nadgodzin 100% oraz nocek,
 • automatyczne naliczanie dopełnień dla osób zatrudnionych na niepełnym etacie,
 • tworzenie wielozmianowych harmonogramów czasu pracy, zarówno grupowych jak i indywidualnych, a także  cztero brygadowych,
 • odrębna obsługa planu i jego wykonania,
 • wiele systemów możliwego rozliczania czasu pracy: podstawowy, równoważny, zadaniowy, zmianowy, nienormowany (w wersji podstawowej), w wersji rozszerzonej dowolny inny system lub wariant, zgodnie z potrzebami klienta,
 • dowolne zatrudnienie, od najprostszych, takich jak: cały etat, pół etatu, 3/4, 1/4 itd., aż po najbardziej złożone, wyrażone za pomocą dowolnego ułamka, np.: 4/5, 1/3, 7/16, 39/40, 21/80 itd.,
 • automatyczna kontrola wszelkich przekroczeń czasu pracy (odpoczynki dobowe, tygodniowe, drugi raz rozpoczęta doba, przekroczenia średnich w tygodniu, miesiącu i wiele innych),
 • odbiór nadgodzin oraz płatności za nadgodziny,
 • ponad 25 rodzajów urlopów, zwolnień i absencji (m.in. urlop wypoczynkowy, na żądanie, okolicznościowy, opiekuńczy, bezpłatny, macierzyński, ojcowski, rodzicielski, wychowawczy, zwolnienia lekarskie, odbiór nadgodzin, odbiór dnia wolnego i wiele innych), urlopy rozliczane są w programie ewidencji czasu pracy analogicznie jak w oferowanym przez nas Systemie urlopowym,
 • dowolne definiowanie okresów rozliczeniowych (m.in. miesięczne, trzymiesięczne, kwartalne, półroczne itd.),
 • podział na działy i oddziały oraz specjalny system uprawnień, który umożliwia wdrożenia zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach (wykonaliśmy już wiele wdrożeń w firmach, które zatrudniały powyżej tysiąca pracowników),
 • pełna dwukierunkowa integracja z zewnętrznymi systemami kadrowo-płacowymi (m.in. SAP, Sage, Comarch, Teta), która pozwala na zautomatyzowanie procesu naliczania płac,
 • elektroniczny obieg dokumentów.


Mamy pewność, że nasz kompleksowy System RCP online spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki elektronicznej liście obecności przełożeni mogą mieć pełną kontrolę nad rejestracją czasu ich pracowników.

Każdorazowo, podczas wdrażania systemu kontroli i rozliczania godzin pracy pracowników konfigurujemy go i dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta, a także do warunków panujących w konkretnej firmie. Nasz System rejestracji czasu pracy jest więc zawsze perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki temu narzędziu znacząco uprościć wszystkie procesy związane z monitorowaniem czasu pracy.
 

Elektroniczna ewidencja czasu pracy to wygoda dla Ciebie i wszystkich Twoich pracowników! Wybierz program do ewidencji czasu pracy od Technology i wkrocz w XXI wiek.

Oszczędzaj cenny czas i nie tylko

Decydując się na program do elektronicznej ewidencji czasu pracy online od Technology oszczędzasz nie tylko swój cenny czas. Oto niektóre z zalet korzystania z Systemu ewidencji czasu pracy:

 • dostęp do wszystkich informacji zebranych w jednym miejscu online,
 • oszczędność papieru potrzebnego na stworzenie papierowej listy obecności,
 • wygoda pracowników,
 • przejrzystość - dzięki rejestracji czasu pracy online nie ma możliwości manipulowania godzinami.

Program do ewidencji czasu pracy - co wchodzi w jego skład?

Przedstawiliśmy już argumenty dlaczego elektroniczny program do rejestracji, liczenia i obliczania czasu pracy pracowników online przyda się w Twojej firmie. Dowiedz się co wchodzi w skład systemu kontroli czasu pracy.
 

Grafik pracy

Grafik pracy

Dzięki temu programowi można wygodnie układać różnorodne grafiki i harmonogramy dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Jest on intuicyjny i prosty w obsłudze, dzięki czemu stworzenie grafiku za każdym razem przebiega bezproblemowo. Możliwe jest wygenerowanie powtarzanych harmonogramów, do których można wprowadzić indywidualne poprawki.

system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 2
system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 3 Kontrola czasu pracy

Kontrola czasu pracy

Pozwala na monitorowanie godzin pracy pracowników oraz informuje o wszelkich przekroczeniach, nadgodzinach, urlopach itp. Program automatycznie nalicza nadgodziny oraz nocki. Wszystkie informacje są pokazywane w czytelny i przejrzysty sposób. Przełożeni mogą kontrolować spóźnienia, a także wcześniejsze zakończenie pracy.

Harmonogram pracownika

Harmonogram pracownika

Dzięki niemu każda z zatrudnionych w firmie osób ma dostęp do informacji na temat swojego grafiku w danym miesiącu. Pracownik może nie tylko przeglądać swój plan, ale dostanie również informację na temat stanu jego realizacji. Program automatycznie wykrywa wszelkie niezgodności z planem np. przekroczenia, za krótkie odpoczynki itd.

system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 4
system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 5 Forma zatrudnienia

Forma zatrudnienia

Jest zbiorem informacji na temat rodzaju zatrudnienia, okresów rozliczeniowych oraz rodzaju czasu pracy dla każdej z osób zatrudnionych. Możliwe jest przypisanie pracownika do odpowiedniego harmonogramu: indywidualnego lub grupowego. Dzięki temu zarówno pracodawca, jak i pracownik mają szybki dostęp do potrzebnych informacji dotyczących zatrudnienia.

Odbiór nadgodzin

Odbiór nadgodzin

Program, dzięki któremu z łatwością można uniknąć pomyłek związanych z odbiorem nadgodzin. Ten element RCP online stanowi ogromną pomoc dla działów HR w średnich i dużych firmach. Dzięki przejrzystym oznaczeniom w programie zawsze wiadomo czy dane nadgodziny zostały rozliczone i w jaki sposób.

system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 6
system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 7 Panel kontrolny

Panel kontrolny

To narzędzie ułatwiające korzystanie z systemu do rejestracji czasu pracy. Pozwala na szybkie i wygodne przechodzenie pomiędzy wszystkimi elementami RCP online. Z jego pomocą każdy, pracownik oraz przełożony, w kilka chwil będzie mógł znaleźć wszystkie interesujące go informacje.

Urlopy

Urlopy

Moduł urlopowy umożliwia dostęp oraz zarządzanie danymi związanymi z urlopami. Pracownik ma dzięki niemu możliwość złożenie wniosku o urlop, a przełożony może go zaakceptować. Ponadto moduł ten posiada wiele innych, przydatnych funkcji, które znacząco ułatwiają pracę.

system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 8
system rejestracji i ewidencji czasu pracy online 9 Raporty i integracja

Raporty i integracja

W programie do ewidencji czasu pracy jest możliwość automatycznego generowania niezbędnych raportów. Dzięki niej dokumenty zawierają wszystkie potrzebne informacje, a także są wolne od błędów. Za pomocą kilku kliknięć można przygotować odpowiedni raport oszczędzając przy tym dużo czasu.

Współpracuj z najlepszymi - wybierz naszą RCP online

W Technology przykładamy dużą wagę do zadowolenia naszych klientów. Wybierając nasz System rejestracji czasu pracy masz pewność, że inwestujesz w przyszłość swojej firmy. Bądź nowoczesny i zdecyduj się na wygodny i funkcjonalny program do ewidencji czasu pracy online.