Tworzymy innowacyjne rozwiązania

Technology

Od ponad 22 lat oferujemy i prowadzimy wdrożenia naszych rozwiązań oraz wytwarzamy oprogramowanie na indywidualne zamówienia naszych Klientów.

Firma Technology powstała w 2002 roku. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie naszym Klientom profesjonalnego oprogramowania o wysokiej jakości i niezawodności. Już w fazie projektowania czuwa nad nimi grupa doświadczonych i kompetentnych ekspertów w dziedzinie projektowania, wytwarzania,testowania i wdrażania złożonych systemów IT.

Prowadzimy sprzedaż własnych aplikacji oraz wytwarzamy oprogramowanie ściśle według potrzeb Klienta. Świadczymy również usługi związane z kompleksowym wdrażaniem oprogramowania, jego utrzymaniem, serwisem, rozwojem oraz przeprowadzamy szkolenia z obsługi. Zapewniamy asystę i opiekę serwisową, a nasze rozwiązania objęte są gwarancją.

Ogromnym atutem Technology jest terminowość. Wyznajemy zasadę - "Czas to pieniądz" - dlatego punktualność jest u nas obligatoryjna. Potrafimy realnie oszacować terminy i ich dotrzymywać.

Luminum

Luminum powstało w celu łatwego udostępnienia produktów oferowanych przez firmę Technology. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy wymagają błyskawicznego i sprawnego uruchomienia potrzebnych dla nich aplikacji.

Rozwiązanie działa w oparciu o Chmurę Obliczeniową (Cloud Computing), która pozwala na dostęp do aplikacji umieszczonej w sieci przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.Produkty oferowane są w modelu SaaS (Software as a Service), to znaczy w formie usługi abonamentowej.

Dzięki temu nie jest konieczne inwestowanie ani w kosztowny sprzęt ani licencje na oprogramowanie. Unikasz również kosztów IT związanych z utrzymaniem niezbędnej infrastruktury sprzętowo-programowej. Kupujesz usługę z której korzystasz tak długo jak jest ona Tobie potrzebna.

Nie musisz martwić się o aktualizację oprogramowania. Wszystkie zmiany i niezbędne modyfikacje, w tym przede wszystkim te prawne (np.: wynikające z Kodeksu Pracy) realizujemy my. Nie musisz się martwić nawet o nowe wersje przeglądarek internetowych - dbamy o to, aby aplikacje sprawnie działały w każdej z nich.
Korzystasz też z zawsze najnowszych rozwiązań bez konieczności długotrwałego procesu wdrażania oprogramowania w Twojej firmie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Luminum.pl

Zespół

Tworzymy zespół pasjonatów i profesjonalistów, których zaangażowanie przekłada się na renomę systemu LUMINUM.

Rdosław Urbaniak

Radosław Urbaniak
CEO

Zajmuję się rozwojem aplikacji oraz koordynacją pracy zespołów wdrożeniowych. Nadzoruję integrację systemów zewnętrznych.

Aleksander Imbierowicz

Aleksander Imbierowicz
Sales

Opiekuję się Klientami w procesie sprzedaży i wdrożenia systemu. Razem definiujemy wymagania wobec aplikacji. Doradzam jak najlepiej możemy pomóc Twojej organizacji.

Małgorzata Dziurdzia

Małgorzata Dziurdzia
Wsparcie

Opiekuję się Klientami w okresie użytkowania systemu. Dzięki stałemu kontaktowi z Klientami, moja praca przyczynia się do ciągłego rozwoju systemu.

Nasi wybrani Klienci