Oferowany przez nas system urlopowy jest innowacyjnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w wielu firmach i przedsiębiorstwach. Wpływa na udoskonalenie pracy działu HR, poprzez jej przyspieszenie, a także ułatwia wewnętrzny, elektroniczny obieg dokumentów. Pozwala on na sprawne tworzenie elektronicznych wniosków urlopowych przez pracowników oraz ich akceptację przez przełożonych, ustalanie harmonogramu i określanie ilości przysługującego wolnego, jak również już wykorzystanych przez pracowników dni urlopowych.

Najlepszy na rynku system do zarządzania urlopami

Dzięki temu programowi możliwe jest, zgodnie z uprawnieniami, indywidualne ustalenie ilości urlopu przysługującego konkretnym pracownikom w danym roku. Poza dniami wolnymi, Ilość urlopu pozwala również na określenie ile dni lub godzin przyznawanych w związku z opieką nad dzieckiem należy się poszczególnym osobom. Każdy pracownik może sprawdzić:

  • ile urlopu mu jeszcze pozostało i jakiego jest on rodzaju (zaległy lub z bieżącego roku),
  • ile dni wolnych wykorzystał dotychczas (uwzględniając podział na urlop wypoczynkowy i na żądanie)
  • czy jego wnioski zostały już zaakceptowane przez dział HR.
 
ilość urlopu
 

Dane są dostępne online przez całą dobę i można mieć do nich dostęp z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego. System pozwala na sprawne i komfortowe kontrolowanie i ewidencjonowanie urlopów poszczególnych pracowników. Dlatego też stanowi najlepsze rozwiązanie dla średnich i dużych firm produkcyjnych, usługowych oraz innych przedsiębiorstw zatrudniających wielu ludzi.

Skuteczne rozwiązania dla biznesu

Program do urlopów, wraz z elementem Ilość urlopu zostały zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby wszystkich naszych klientów. Usprawniają pracę firmy poprzez zapewnienie lepszej kontroli nad absencjami. Przejrzysty projekt sprawia, że wszystkie informacje na temat e-urlopów są zaprezentowane w sposób jasny i czytelny, zarówno dla szeregowego pracownika, jego przełożonych oraz osób z działu HR.