Projektujemy nasze systemy z myślą o tym, aby usprawniać pracę i ułatwiać zarządzanie jej czasem. Wiemy, że każda firma jest inna i ma specyficzne potrzeby, dlatego staramy się dostosowywać oferowane produkty do indywidualnych potrzeb klientów. Dlatego też w systemie urlopowym, dzięki elementowi Dni wolne od pracy można w łatwy sposób określić dni, w których pracownicy muszą pojawić się w firmie.

Sprawne zarządzanie dniami wolnymi w każdym przedsiębiorstwie

Nasz zaawansowany program do urlopów pozwala na dowolne ustalanie dni wolnych dla pracowników, zgodne z przyjętymi w zakładzie pracy normami oraz Kodeksem Pracy. Standardowe ustawienia, które można w prosty sposób zmienić, przewidują następujące dni wolne od pracy:

  • soboty i niedziele,
  • dni ustawowo wolne od pracy.
 
ustawianie dni wolnych od pracy


Nasz system przewiduje wprowadzanie dowolnych zmian jeśli firma z pewnych powodów funkcjonuje w soboty, niedziele oraz święta, lub pracodawca decyduje się dać swoim podwładnym dodatkowy dzień wolny. Dzięki prostemu w obsłudze panelowi, osoba z odpowiednimi uprawnieniami może dokonać edycji danych związanych z dniami wolnymi:

  • wprowadzić dodatkowe, pozaustawowe dni wolne,
  • poddać modyfikacji lub całkowicie usunąć dni wprowadzone standardowo.

Najnowocześniejsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Oferujemy naszym klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala między innymi na sprawne i komfortowe zarządzanie czasem pracy, zasobami ludzkimi i finansowymi oraz obiegiem dokumentów wewnątrz firmy. Proponowane przez nas rozwiązania są cenione przez średnie i duże przedsiębiorstwa, które dostrzegły drzemiący w nich potencjał. Nie tylko sprzedajemy systemy, ale również świadczymy kompleksowe usługi związane z ich wdrażaniem, serwisem, rozwojem oraz uczymy jak sprawnie się nimi posługiwać.