Nasz system RCP online posiada możliwość automatycznego generowania raportów za pomocą dostępnych w programie opcji. Dzięki temu masz pewność, że dokumentacja zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz jest wolna od błędów. To doskonałe rozwiązanie dla średnich i dużych firm oraz przedsiębiorstw zatrudniających wiele osób. Dzięki naszemu modułowi do raportów będą one przygotowywane za pomocą kilku kliknięć, a dane zostaną na nich przejrzyście zaprezentowane.

Co mogą zawierać raporty?

W standardowym zestawie dostępne są dokumenty, w których zawarte są informacje na temat:

  • czasu pracy i urlopów - godzin pracy poszczególnych pracowników, z rozróżnieniem na nadgodziny, nocki, uwzględnione są również wszelkie absencje;
  • nadgodzin - odebranych i wypłaconych;
  • urlopów - w zgodzie z informacjami z Systemu urlopowego;
  • utraconego czasu pracy - na poziomie działów oraz pracowników, w ujęciu godzinowym, dniowym i procentowym;
  • planu godzin pracy za wybrany okres.
 
raportowanie ewidencji czasu pracy 1
 

Dodatkowo, podczas wdrażania możemy przygotować również inne raporty, niezbędne w firmach produkcyjnych lub usługowych. Wiemy, że każdy biznes jest inny i każdy wymaga indywidualnego podejścia.

Sporządzone raporty można komfortowo, za pomocą jednego przycisku, wyeksportować do formatu Excel, dzięki czemu możliwe będzie wyświetlenie ich na dowolnym komputerze.

Najlepsze rozwiązania IT dla biznesu

Posiadamy długoletnie doświadczenie na rynku i wiemy jak dostarczyć naszym klientom najlepsze narzędzia. Dzięki naszej pomocy elektroniczna ewidencja czasu pracy, elektroniczny obieg dokumentów w firmie czy zarządzanie środkami trwałymi będą sprawniejsze i wydajniejsze. Chętnie pomożemy średnim oraz dużym firmom produkcyjnym i usługowym oferując im doskonałe rozwiązania online. Wypróbuj je i przekonaj się o tym jak proste może być kontrolowanie wszystkich aspektów działania Twojego przedsiębiorstwa.