Nasz system Ewidencja czasu pracy jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wprowadziliśmy na rynek polski jako pierwsi. Pozwala na kompleksowe i efektywne zarządzanie czasem, a także na prowadzenie jego kontroli. Planowanie, rozliczanie i rejestracja czasu pracy z jego pomocą są nieskomplikowane,  system ten to najlepsza oferta dla średnich oraz dużych firm i przedsiębiorstw. Wchodzący w jego skład element Harmonogram pracownika pozwala na bezpośredni wgląd w miesięczny plan dla danej osoby.

Zaawansowany system do planowania czasu pracy

Elektroniczna ewidencja czasu pracy oraz elektroniczny obieg dokumentów daje możliwość optymalnego zarządzania pracownikami. Dzięki niej praca w firmie jest sprawna, a przełożeni mają szczegółowe informacje na temat planu, na konkretny dzień, tydzień i miesiąc, oraz jego realizacji przez wyznaczonych podwładnych. Oferowany przez nas system rejestracji czasu pracy jest w pełni zgodny z Kodeksem Pracy, można go również dostosować do wewnętrznych procedur przyjętych w danym przedsiębiorstwie. Dzięki temu staje się rozwiązaniem idealnie dopasowanym do potrzeb firmy.

 
monitorowanie czasu pracy pracownika 1
 

Całodobowy dostęp do najważniejszych informacji online

Dzięki systemowi do ewidencji czasu pracy wszystkie najważniejsze informacje aktualizowane są na bieżąco. Wobec tego przełożeni mają dostęp do aktualnych danych, na których podstawie mogą planować dalsze działania. Program jest w stanie automatycznie wykryć wszelkie niezgodności z Kodeksem Pracy i firmowymi procedurami, na przykład:

  • przekroczenia czasu pracy,
  • zbyt krótkie odpoczynki dobowe i tygodniowe,
  • zbyt wczesne rozpoczęcie doby,
  • przekroczenia średniotygodniowe.

Rozwiązania IT dla Twojego biznesu

Od wielu lat działamy na rynku wdrażając najlepsze rozwiązania dla firm produkcyjnych, przedsiębiorstw oraz innych zakładów pracy. Nasze systemy rcp online, dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta, pozwalają na zarządzanie czasem pracy, kapitałem ludzkim oraz obiegiem dokumentów. Dzięki temu praca menedżerów, działów HR oraz innych komórek firmy jest sprawniejsza i bardziej efektywna.