Dobrze prowadzona ewidencja czasu pracy pozwala na uniknięcie ewentualnych pomyłek oraz sprawną pracę przedsiębiorstw i firm. W przypadku jej papierowej wersji czasem nie udaje się ustrzec od błędów. Zdarzają się przypadki, w których pracownik odbiera nadgodziny w postaci urlopu, a w wyniku niedopatrzenia otrzymuje za nie również wynagrodzenie. Rozwiązanie tego problemu stanowi proponowany przez nas moduł Czas Pracy wraz z programem Odbiór nadgodzin.

Precyzyjne zarządzanie nadgodzinami

Oferowany przez nas system rejestracji czasu pracy pozwala na rezerwację przez pracownika nadgodzin do późniejszego odbioru w formie dnia wolnego. Dokonuje się on po złożeniu i zatwierdzeniu przez przełożonego stosownego wniosku urlopowego. Takie rozwiązanie pomaga unikać pomyłek wynikających ze słabego przepływu informacji oraz z niedopatrzeń. System RCP online ten znacznie ułatwia pracę działu HR. Stanowi on doskonałą opcję dla firm produkcyjnych i usługowych zatrudniających wielu pracowników.

 
ewidencja i rozliczanie godzin nadliczbowych 1
 

Wsparcie działu HR

Elektroniczna ewidencja czasu pracy w naszym systemie likwiduje ryzyko pomyłek oraz ich następstw. Dział HR ma możliwość:

  • zamykania konkretnych okresów danych,
  • oznaczania wypracowanych nadgodzin jako zapłacone.

Ponadto pracownicy tej komórki otrzymują informację na temat nadgodzin, które zostały już odebrane. Nie ma więc możliwości, aby doszło do podwójnego rozliczenia, co czasami ma miejsce przy prowadzeniu papierowej dokumentacji.

Specjalne rozwiązania dla wyjątkowego biznesu

Działamy na rynku od ponad 10 lat oferując innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest wyjątkowe i kieruje się swoimi zasadami. To dlatego oferowane przez nas programy mają możliwość pełnego dostosowania do potrzeb konkretnej firmy. Proponowany przez nas elektroniczny obieg dokumentów usprawnia pracę różnych działów, usprawnia też zarządzanie zasobami ludzkimi, kapitałem oraz obiegiem dokumentów.