Elektroniczna ewidencja czasu pracy jest nowoczesnym rozwiązaniem idealnie dostosowanym do potrzeb średnich i dużych firm produkcyjnych oraz usługowych. Pozwala ona na pełną kontrolę nad tym co dzieje się w przedsiębiorstwie oraz znacznie usprawnia pracę różnych jego działów. W ramach naszego programu do zarządzania pracownikami znajduje się między innymi Moduł Urlopowy, który daje możliwość komfortowego zarządzania danymi związanymi z urlopami pracowników.

Wiele możliwości

Elektroniczna ewidencja czasu pracy jest rozwiązaniem, które doceniło już wiele przedsiębiorców. Dostrzegają oni potencjał, jaki kryje się w prowadzeniu całej firmowej dokumentacji za pomocą systemu RCP online. Nasze programy dają wiele możliwości, które można modyfikować, tak aby były lepiej dopasowane do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa. Tylko w kwestii samych urlopów, oferowany przez nas Moduł Urlopowy pozwala na:

  • zarządzanie urlopami (składanie, akceptowanie i rozliczanie wniosków),
  • planowanie urlopów,
  • uzyskanie informacji o aktualnym wykorzystaniu urlopu,
  • sporządzenie i podgląd grafiku urlopowego,
  • sporządzanie raportów,
  • wewnętrzne rozliczanie oraz eksport zebranych w systemie informacji.


Moduł ten znacznie ułatwia pracę działu HR, odciążając go z ręcznego sporządzania raportów, uwalniając od licznych zapytań o urlop oraz likwidując dokumentację papierową. Jego dodatkową zaletę stanowi fakt, że wszystkie elektroniczne wnioski urlopowe są po utworzeniu automatycznie kierowane do akceptacji przełożonych, których system informuje o takiej konieczności e-mailem lub SMS.

 
integracja z elektronicznymi wnioskami urlopowymi 1
 

Same korzyści dla Twojego biznesu

E-urlopy to najnowocześniejsze rozwiązanie dla firm, które niesie ze sobą wiele korzyści. Specjalnie zaprojektowane systemy wraz ze swoimi modułami oraz elektroniczny obieg dokumentów, pozwalają na zebranie wszystkich informacji związanych z urlopami w jednym miejscu, eliminują ryzyko ewentualnych pomyłek i sprawiają, że wszystkie ważne dane są zawsze dostępne. Dzięki naszemu systemowi zarządzanie zasobami ludzkimi oraz czasem ich pracy będzie niezwykle proste.