✆ 61 868 25 32 ✆ 801 011 097 ✉ biuro@technology.poznan.pl Wyślij zapytanie

Rozwiązania w chmurze

Wersja abonamentowa w postaci usługi dla dowolnej liczy użytkowników!

NOWOŚĆ - Rezerwacje

Wygodna rezerwacja zasobów używanych w Twojej firmie!

Kompleksowe rozwiązanie HR

W naszych rozwiązaniach zawarte są moduły dodatkowe: Pracownicy i Intranet.

Najlepsze e-Urlopy na rynku!

Pierwsze w Polsce profesjonalne rozwiązanie rozwijane od ponad 15 lat

Czas pracy

Kompleksowe planowanie, zarządzanie, ewidencja i kontrola czasu pracy.

15 lat na rynku IT

Od 15 lat oferujemy i prowadzimy wdrożenia naszych rozwiązań IT.

Dedykowane oprogramowanie dla biznesu

 
Sukces
Systemy
dedykowane
Przygotujemy rozwiązanie
na potrzeby Twojej firmy!

Wychodzimy naprzeciw firmom, w których zawiodło standardowe oprogramowanie. Tworzymy dedykowane oprogramowanie internetowe oraz aplikacje dla firm na zamówienie. Dedykowane systemy to zaawansowane rozwiązanie zarówno dla działu HR, jak i całej firmy. Systemy projektujemy od podstaw zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.

Oprogramowanie tworzone na zamówienie, dostosowane do systemu funkcjonowania firmy, to skuteczny sposób na maksymalizację korzyści z inwestycji w informatyzację.

   

Oprogramowanie idealne dla Twojej firmy

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm ma na celu usprawnienie zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie. Stworzone aplikacje odpowiedzialne są za rejestrowanie, gromadzenie, przetwarzanie, analizę oraz udostępnianie danych, informacji i dokumentów. Dedykowany system oprogramowania skutecznie wpływa na efektywność pracy w firmie.

Tworzymy oprogramowanie online dedykowane dla konkretnej branży i specyfiki firmy. Aby oprogramowanie było jak najbardziej optymalne, przeprowadzamy analizę działalności firmy. Poznając wewnętrzny system funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz oczekiwania klienta, opracowujemy system kompleksowych rozwiązań, niezbędnych dla danej firmy. To zasadnicza różnica między oprogramowaniem uniwersalnym, którego część funkcji jest nieprzydatna, z uwagi na rodzaj działalności przedsiębiorstw.

Oprogramowanie, które rozwija się wraz z firmą

Dedykowane oprogramowanie dla biznesu, to system który powstaje w oparciu o nowe technologie. Umożliwia to modyfikację oraz rozbudowę jego poszczególnych funkcji. Dzięki temu system HR będzie wciąż aktualny w stosunku do zmieniających się potrzeb firmy.

Nasze rozwiązania dostępne są na wspólnej platformie wraz innymi aplikacjami Technology. Umożliwia to korzystanie z wielu zintegrowanych ze sobą systemów w ramach jednego rozwiązania.

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych opartych na profesjonalnej bazie danych Microsoft SQL Server.