✆ 61 868 25 32 ✆ 801 011 097 ✉ biuro@technology.poznan.pl Wyślij zapytanie

Rozwiązania w chmurze

Wersja abonamentowa w postaci usługi dla dowolnej liczy użytkowników!

NOWOŚĆ - Rezerwacje

Wygodna rezerwacja zasobów używanych w Twojej firmie!

Kompleksowe rozwiązanie HR

W naszych rozwiązaniach zawarte są moduły dodatkowe: Pracownicy i Intranet.

Najlepsze e-Urlopy na rynku!

Pierwsze w Polsce profesjonalne rozwiązanie rozwijane od ponad 15 lat

Czas pracy

Kompleksowe planowanie, zarządzanie, ewidencja i kontrola czasu pracy.

15 lat na rynku IT

Od 15 lat oferujemy i prowadzimy wdrożenia naszych rozwiązań IT.

O firmie

 
Sukces
Technology
15 lat
na rynku IT
   

Od ponad 15 lat oferujemy i prowadzimy wdrożenia naszych rozwiązań oraz wytwarzamy oprogramowanie na indywidualne zamówienia naszych Klientów.

Firma Technology powstała w 2002 roku. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie naszym Klientom profesjonalnego oprogramowania o wysokiej jakości i niezawodności. Już w fazie projektowania czuwa nad nimi grupa doświadczonych i kompetentnych ekspertów w dziedzinie projektowania, wytwarzania,testowania i wdrażania złożonych systemów IT.
Prowadzimy sprzedaż własnych aplikacji oraz wytwarzamy oprogramowanie ściśle według potrzeb Klienta. Świadczymy również usługi związane z kompleksowym wdrażaniem oprogramowania, jego utrzymaniem, serwisem, rozwojem oraz przeprowadzamy szkolenia z obsługi. Zapewniamy asystę i opiekę serwisową, a nasze rozwiązania objęte są gwarancją.

Ogromnym atutem Technology jest terminowość. Wyznajemy zasadę - "Czas to pieniądz" - dlatego punktualność jest u nas obligatoryjna. Potrafimy realnie oszacować terminy i ich dotrzymywać.
ULOTKA
   

Sukces
Luminum.pl
Nasze rozwiązania
w formie abonamentu
w Chmurze Obliczeniowej


Luminum powstało w celu łatwego udostępnienia produktów oferowanych przez firmę Technology. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy wymagają błyskawicznego i sprawnego uruchomienia potrzebnych dla nich aplikacji.

Rozwiązanie działa w oparciu o Chmurę Obliczeniową (Cloud Computing), która pozwala na dostęp do aplikacji umieszczonej w sieci przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.Produkty oferowane są w modelu SaaS (Software as a Service), to znaczy w formie usługi abonamentowej.
Dzięki temu nie jest konieczne inwestowanie ani w kosztowny sprzęt ani licencje na oprogramowanie. Unikasz również kosztów IT związanych z utrzymaniem niezbędnej infrastruktury sprzętowo-programowej. Kupujesz usługę z której korzystasz tak długo jak jest ona Tobie potrzebna.

Nie musisz martwić się o aktualizację oprogramowania. Wszystkie zmiany i niezbędne modyfikacje, w tym przede wszystkim te prawne (np.: wynikające z Kodeksu Pracy) realizujemy my.

Nie musisz się martwić nawet o nowe wersje przeglądarek internetowych - dbamy o to, aby aplikacje sprawnie działały w każdej z nich.

Korzystasz też z zawsze najnowszych rozwiązań bez konieczności długotrwałego procesu wdrażania oprogramowania w Twojej firmie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Luminum.pl
ULOTKA