✆ 61 868 25 32 ✆ 801 011 097 ✉ biuro@technology.poznan.pl Wyślij zapytanie

System Delegacje

Moduł rozliczania delegacji


Moduł ten pozwala na elektroniczny obieg dokumentów oraz rozliczanie delegacji. W ramach dokumentu możliwe jest podanie najważniejszych informacji dotyczących delegacji i wyliczenie wszystkich składników delegacji (diet, ryczałtów, kosztów podróży, wydatków).

Moduł umożliwiający rozliczanie delegacji może funkcjonować niezależnie lub wspólnie z modułem Poleceń wyjazdu (na jego podstawie możliwe jest automatyczne utworzenie Rozliczenia delegacji). Program do delegacji umożliwia także załączanie plików, w których można przesłać zeskanowane rachunki, faktury, dokumenty, itp.
 


JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ ROZWIĄZANIA
LUB SPRAWDŹ DEMO

Najważniejsze zalety programu do rozliczania delegacji

W prosty i przejrzysty sposób można delegację podzielić na dowolną ilość etapów.
Aplikacja jest odpowiednia do rozliczania delegacji:
  • krajowych,
  • zagranicznych.
 
System Delegacje Luminum

Program do rozliczania podróży służbowych pozwala wybrać główny środek transportu, a na poszczególnych etapach podać precyzyjnie, które środki transportu były wykorzystane w danym etapie.

Wykorzystując e-delegacje, na poziomie każdego etapu możliwe jest rozliczenie podróży dla:
  • Ryczałtu,
  • Samochodu prywatnego ("kilometrówka"),
  • Samochodu służbowego,
  • Rachunków/faktur z podróży innym środkiem (kolej, autobus, samolot, itd.).

Aplikacja do rozliczania delegacji umożliwia zebranie informacji dotyczącej wyżywienia w trakcie delegacji w różnych wariantach:
  • Brak - pracownik nie miał zapewnionych żadnych posiłków,
  • Całodzienne - wszystkie posiłki,
  • Częściowe - można określić wybrane posiłki (np.: tylko śniadania),
  • Mieszane - możliwość zdefiniowana ilości poszczególnych posiłków (np.: 3 śniadania, 2 obiady).
 
Rozliczanie Delegacji

Dodatkowe udogodnienia

Program do wyliczania delegacji umożliwia też ewidencjonowanie wszystkich innych faktur i kosztów związanych z podróżą służbową. Tak zebrane informacje pozwalają na wyliczenie diety pracownika, ryczałtów, "kilometrówki" i wszelkiego rodzaju kosztów, które powinny zostać wypłacone pracownikowi.

System pozwala również na rozliczenie dokumentu Wydatków lokalnych (np.: związanych z kosztami i podróżami w miejscu zatrudnienia pracownika).

Numer 1 na rynku

Program do rozliczania delegacji to zaawansowane, a jednocześnie bardzo intuicyjne rozwiązanie dla biznesu. System sprawdzi się zarówno w przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i usługowych. Jest to atrakcyjne rozwiązanie przede wszystkim dla dużych, dynamicznie działających firm, które pragną ulepszyć funkcjonowanie działu HR.

Jesteś właścicielem dużej firmy i zastanawiasz się jak sprawnie i prawidłowo rozliczyć delegację zagraniczną? Proponujemy Ci najlepsze na rynku nowoczesne narzędzie online.


Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na kolejnych stronach